Актуальний розклад руху поїздів та електричок у Броварах. Дані автоматично оновлюються щотижня.

Номер Маршрут Прибуття Стоянка Відправлення
142 Чернігів Івано-Франківськ 00.19 2 хв  00.21
143 Суми Ворохта 00.19 2 хв  00.21
143 Суми Рахів 00.19 2 хв  00.21
141 Івано-Франківськ Чернігів 04.23 2 хв  04.25
144 Рахів Суми 04.23 2 хв  04.25
144 Ворохта Суми 04.23 2 хв  04.25
6901* Носівка Київ 05.29 2 хв  05.31
6903 Ніжин Київ 05.40 2 хв  05.42
6905 Ніжин Дарниця 05.52 1 хв  05.53
6902 Київ Ніжин 06.09 1 хв  06.10
6907 Ніжин Святошин 06.17 2 хв