Актуальний розклад руху поїздів та електричок у Броварах. Дані автоматично оновлюються щотижня.

Номер Маршрут Прибуття Стоянка Відправлення
143 Суми Рахів 00.19 2 хв  00.21
142 Чернігів Івано-Франківськ 00.19 2 хв  00.21
144 Рахів Суми 04.23 2 хв  04.25
141 Івано-Франківськ Чернігів 04.23 2 хв  04.25
6901 Носівка Київ 05.29 2 хв  05.31
6903 Ніжин Київ 05.40 2 хв  05.42
6905 Ніжин Дарниця 05.52 1 хв  05.53
6902 Київ Ніжин 06.09 1 хв  06.10
6907 Ніжин Святошин 06.17 2 хв  06.19
6904 Дарниця Ніжин 06.53 1 хв  06.54
6909 Ніжин Київ 06.57 1 хв  06.58
6911 Ніжин Киї