Актуальний розклад руху поїздів у Хмельницькому. Дані автоматично оновлюються щотижня.

Номер Маршрут Прибуття Стоянка Відправлення
705
ІНТЕРСІТІ+
Київ Перемишль 00.19 3 хв  00.22
26 Ясіня Одеса 00.37 3 хв  00.40
26 Чернівці Одеса 00.37 3 хв  00.40
136 Чернівці Одеса 00.37 3 хв  00.40
357 Київ Ясіня 01.23 5 хв  01.28
357 Київ Ворохта 01.23 5 хв  01.28
59 Київ Чоп 01.23 5 хв  01.28
26 Одеса Чернівці 01.57 5 хв  02.02
26 Одеса Ясіня 01.57 5 хв  02.02