Актуальний розклад руху поїздів у Вінниці. Дані автоматично оновлюються щотижня.

Номер Маршрут Прибуття Стоянка Відправлення
141 Івано-Франківськ Чернігів 23.59 5 хв  00.04
144 Рахів Суми 23.59 5 хв  00.04
144 Ворохта Суми 23.59 5 хв  00.04
104 Львів Краматорськ 00.13 2 хв  00.15
22 Львів Харків 00.13 2 хв  00.15
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 00.16 2 хв  00.18
78 Одеса Ковель 00.24 5 хв  00.29
49
КОБЗАР
Київ Трускавець 00.36 2 хв  00.38
74 Перемишль Харків 01.15 5 хв  01.20
90 Перемишль Київ 01.15 5 хв  01.20