Актуальний розклад руху поїздів у Полтаві. Час прибуття, стоянка та відправоення. Вокзали Полтава Київська та Полтава Південна. Дані автоматично оновлюються щотижня.

Розклад Полтава Київська
Розклад Полтава Південна



Вокзал Полтава-Київська

Номер Маршрут Прибуття Стоянка Відправлення
112 Ізюм Львів 00.55 20 хв  01.15
63 Харків Львів 00.55 20 хв  01.15
101 Херсон Краматорськ 02.18 10 хв  02.28
64 Львів Харків 03.19 20 хв  03.39
112 Львів Ізюм 03.19 20 хв  03.39
6362-6722- Гребінка Огульці 06.15 2 хв  06.17
17 Ужгород Харків 06.21 20 хв  06.41
16 Ясіня Харків 06.31 29 хв  07.00
6724 Ромодан Полтава 07.19