Актуальний розклад руху поїздів в Ужгороді. Дані автоматично оновлюються щотижня.

Номер Маршрут Прибуття Стоянка Відправлення
749
ІНТЕРСІТІ
Київ Ужгород 01.35
829 Ужгород Львів 05.15
48 Запоріжжя Ужгород 05.40
749
ІНТЕРСІТІ
Ужгород Київ 06.20
29 Київ Ужгород 07.33
368 Луцьк Ужгород 07.43
745 Київ Ужгород 07.43
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 08.55
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Харків Ужгород 09.34
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 11.08
81 Київ Ужгород 11.08